Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SDM Dil Okulları İle Arkadaşınla Dil Öğren!
[Image: bjh99fl.png]

Hayal ettiğiniz dil yeteneklerine ulaşma zamanı geldi! SDM Dil Okulu, 1994 yılından bu yana yüksek kaliteli dil eğitimi sunarak binlerce öğrencisini başarıya taşıdı. İstanbul'un en prestijli okulu olarak, yıllar boyunca güvenilirliğimiz ve uzmanlık alanımızla kendimizi kanıtladık.
SDM Dil Okulu, 10'dan fazla dilde geniş bir dil kursu yelpazesi sunmaktadır.

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Çince, Rusça, Portekizce, Arapça, ve Farsça. SDM Dil Kursunun özelleştirilmiş birebir eğitimleri sizleri bekliyor. Uzman eğitmenlerimiz, son derece etkili ve interaktif öğretim yöntemleri kullanarak, dil becerilerinizi hızla geliştirmenize yardımcı olacaklar.

Onlarca yıldır edindiğimiz birikim ile oluşan bu özgüven boşuna değil! SDM Dil Okulu, İstanbul Şişli'deki merkezi ile ulaşması oldukça kolay ve rahat. Tabi ki dilediğiniz konumdan online dersler ile de ulaşım derdi olmadan dil öğrenmenin en güzel halini deneyimleyebilirsiniz.

Birebir eğitim anlayışı ile daha kolay ve verimli öğreneceğinizi biliyorsunuz. Peki bu eğitim stilinin size sağladığı diğer avantajlardan haberiniz var mı? Birebir dil eğitimi ile İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve diğer tüm dilleri öğrenirken bu süreci günlük temponuza uydurmak çok önemlidir. Uzman eğitmenlerimiz esnek ders saatlerinizi sizlerle beraber planlayacak.

Kişiye göre optimize edilmiş dersler sayesinde seviyeniz, eğitim durumuz ya da yaşınız ne olursa olsun dilediğiniz dili en doğru şekilde öğrenmeye hazır olun! Uzman eğitmenlerimizin çeşitli özelliklerinize ve isteklerinize göre oluşturacağı program ile bu süreçte asla derslerden kopmayacaksınız!

SDM dil okullarında tüm kurslarda geçerli olmak üzere 2 kişiye 1 kişiye ücret kampanyası bulunmakta. SDM dil okullarında ingilizce kursu, arapça kursu, fransızca kursu, almanca kursu, rusça kursu ve İspanyolca kursu aktif bir şekilde verilmektedir. Sizde bu fırsatı kaçırmamak için sitemizde bulunan formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)